17 Ağustos 2008 13:00# 1
Üyelik : 2.08.2008
Yaş : 55
Şehir : İstanbul
Mesaj Sayısı : 125
Konu : TÜM CNC MAKİNALARINIZ İÇİN EN UYGUN BOR YAĞLARI ( METAL İŞLEME SIVILARI )
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,
BU MÜKEMMEL ÇALIŞMA İÇİN GERÇEKTEN SİZİ TEBRİK EDERİM.
BU BİLGİ PAYLAŞIM ORTAMINDA DİREK OLMASADA İNDİREK OLARAK SİZİN KONULARINIZLA İLGİLİ OLAN MADENİ YAĞLAR VE YAĞLAMA TEKNİKLERİ KONUSUNDA YAKLAŞIK 16 YILDIR SEKTÖRÜMÜZDE ÇALIŞMAKTA OLUP SON BİR YILDIR KENDİ FİRMAM ÇATISI ALTINDA SANAYİMİZE HİZMET VRMEKTEYİM.
BU KAPSAMDA CNC MAKİNALARI, DALMA EROZYON MAKİNALARI VE SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIN KULLANDIĞI TÜM MAKİNALRI GEREKSİNİMİ OLAN METAL İŞLEME SIVILARI, GRESLER HİDROLİK YAĞLAR, KIZAK YAĞLARI GİBİ TÜM YAĞLAMA KONULARINDA BİLGİ İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK İSTERİM.
TRİBOLOGY İLE İLGİLİ YURT DIŞINDA MUHTLİF ZAMANLARDA ALDIĞIM EĞİTİMLER İLE YURT İÇİNDE PEK ÇOK BÜYÜK FİRMADA EĞİTİMLER VERME ŞANSIMDA OLDU.
KONU İLE İLGİLİ TÜM BİLGİ VE TECRÜBELERİMİ SİZLERE BU PLATFORMDA PAYLAŞABİLİRİM.
ÜNAL ÇARPANER- KİMYA MÜHNDİSİ -
www.cozumpetrol.com

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
Teknik Videolar   İkinci El Makina İlanları
b