07 Kasım 2008 11:55# 1
Üyelik : 14.06.2006
Yaş : 49
Şehir : İstanbul
Mesaj Sayısı : 10
Konu : GSTARICAD
Kalın Yazılacak Yazı AUTOCAD IN EN IYI ALTERNATİFİ

GStarICAD ı seçmek için nedenleriniz:
AutoCAD Benzerliği
GStarICAD %99 AutoCAD benzeridir. Hiçbir ek eğitim almaksızın çalışmaya başlayabilirsiniz. AutoCAD uyumluluğu sayesinde arayüz ve işlevselliği pek çok CAD kullanıcısı için aynıdır. Kullanım performansı ve hızı en yüksek IntelliCAD yazılımıdır.DWG Ana Dosya Formatı : GStarICAD? in doğal dosya formatı DWG dir. Böylelikle hiçbir dönüşüme gerek kalmaksızın dosyalarınız üzerinde çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca CAD dosyalarının paylaşımı için endüstri standartlarını geliştiren Open Design Alliance'ın (www.opendwg.com) üyesidir.

Ekonomiklik Fiyatı AutoCAD? in onda biri civarındadır. 2008 Yılı içerisinde GStarICAD yazılımına sahip olan kullanıcılar Autocad 2009 özelliklerine sahip GStarICAD 2009? a ücretsiz geçebilmektedirler.

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
Teknik Videolar   İkinci El Makina İlanları
b