16 Mart 2009 09:37# 1
Üyelik : 16.03.2009
Yaş : 52
Şehir : İstanbul
Mesaj Sayısı : 1
Konu : ASME Türkiye Şubesi Kısa Dönemlik Kurslar ile ilgili

DUYURU:
16 Mart 2009

ASME Türkiye Şubesi
Gümüşsuyu
İstanbul

Sayın İlgili,

Uluslararası ASME, (American Society of Mechanical Engineering International) makine mühendislerinin teknik, eğitim-öğretim ve araştırma sorunlarına odaklanmış, dünya çapında 125.000 üyesi olan güçlü bir mühendislik örgütüdür. Bu örgüt, dünyanın en büyük teknik yayın işletmelerinden birini de yönetmekte olup; her yıl çok büyük ölçekli birkaç kongre, 30 kadar teknik konferans, çok sayıda mesleki eğitim kursu düzenlemekte, sanayiye yönelik olarak da çok sayıda kod ve standardı hazırlamakta ve güncellemektedir.

1997 yılında faaliyete geçen ASME Türkiye Şubesi olarak biz, ana kuruluşumuzun da desteğini almış olarak mesleki eğitim konusunda bir atılım içerisine girmiş bulunuyoruz. Bu kapsamda, yılların deneyimi ve birikimi ile olgunlaşmış, gerek teknik ve gerekse de uygulama açısından doygun bir içeriğe sahip olan ASME meslekiçi eğitim kurslarını (http://www.asme.org/Education/Courses/Public/), ülkemiz sanayi sektörüne sunma amacındayız.

ASME meslekiçi eğitimlerini Türkiye'de, kendi sanayimizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde ve Türkçeleştirirek sunmayı hedefliyoruz. Özellikle sanayinin ihtiyaçlarının baştan doğru olarak tespit edilmesine yönelik olarak hazırladığımız kısa ve internet tabanlı ankete (http://www.zoomerang.com/Survey/?p=WEB228R3XM2QCY) adresinden ulaşılabilmektedir. Anketimizi bizzat doldurmak ve ilgili olacağını düşündüğünüz diğer kişi ve kuruluşlara duyurmak suretiyle bize sağlayacağınız destekten dolayı şimdiden şükranlarımızı sunmayı bir borç biliriz.

Saygılarımla,

Tarhan Alaçam
Yönetim Kurulu Başkanı
ASME Türkiye Şubesi

Tel: (312) 354-4676
Fax: (312) 354-4797
Eposta:alacamt@asme.org

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
İkinci El Makina İlanları
b