08 Ekim 2009 09:17# 1
Üyelik : 7.10.2009
Yaş : 46
Şehir : İstanbul
Mesaj Sayısı : 3
Konu : DiK İŞLEME OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR
32 senelik firmamızda dik işleme merkezlerinde çalışacak personeller alınacaktır.Program yazabilen ve konusuna hakim sorumluluk sahibi ilerde yükselme hedefi olan arkadaşlar alınacaktır.

hakangulbay@baysangear.com mail atabilirler cv'lerini


Profil

Dişli Üretiminde 31 Yıl..Baysan, 1976 yılında başladığı dişli üretimi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda kalitesini ispat etmiş, Türkiye?nin yanı sıra başta Amerika olmak üzere Kanada, Yunanistan, Hollanda, İtalya, Belarus ülkeleri , İngiltere, Cezayir, Rusya ve Uzakdoğu ülkeleri gibi geniş bir alanda saygın bir kuruluş olarak kendine yer bulmuştur.

Baysan Türkiye pazarında yükselme hedefini, teknoloji ve estetik anlayışı ile üretim ve üretim ve pazarlamanın tüm alanlarına yaymış ve orta vadeli hedefini; "ulusal ve uluslararası pazarlarda markalaşmak" olarak tanımlamıştır.

Bu bağlamda, 1000 m2 kapalı alandan oluşan tesisinde son teknoloji ürünü gelişkin makine parkı ile ; kuruluşundan bugüne ürettiği
8 milyon adedin üzerinde dişlinin yanı sıra, kendi markası ile Deniz Şanzımanları ve Dişli Çapak Alma Tezgahı üretimine yönelmiş ve sürekli genişleyen bayi ağı ile bu alanlarda da yatırımlarını sürdürmektedir.

Hedefleri ile kalite anlayışını bütünleştiren Baysan, toplam kalite uygulamalarını bir kurum kültürü olarak benimsemiştir. Baysan ürünleri uluslararası standartlar çerçevesinde üretilmekte ve Baysan bunu belgelemek adına ISO standartları sertifikasyon sürecini başlatılmış bulunmaktadır. Bunun yanında, kaliteleri ile uluslar arası alanda öne çıkan referanslarımız da kalitemizin diğer bir ispatıdır.BAYSAN ana sanayi firmalarına ürettiği ürünlerle ilgili olarak dizayn ve mühendislik hizmetleri de sunmaktadır.

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
Teknik Videolar   İkinci El Makina İlanları
b