21 Ocak 2010 02:17# 1
Üyelik : 21.01.2010
Yaş : 44
Şehir : İstanbul
Mesaj Sayısı : 3
Konu : www.solidteknoloji.com Bizim işimiz sadece SolidWorks-SolidCAM ve Partner Ürünleri!
Üç Boyutlu (3D) tasarım ve imalat yazılımı SolidWorks - SolidCAM daha kaliteli ürünleri daha kısa zamanda tasarlamanızı sağlar. Daha iyi bir ürün tasarlamak için bir fikriniz olduğunda, bu ürünü daha kısa sürede ve daha düşük maliyette üretmek için bütün araçları SolidWork - SolidCAM 2010 içerisinde Türkçe dil desteği ile bulabilirsiniz...Parça, montaj, teknik resim, sac parçalar, yüzey modelleme, çelik konstrüksiyon ve kalıp tasarımı gibi özellikleri standart olarak sunan SolidWorks-SolidCAM, analizden veri yönetimine bir tasarımcıya gerekli tüm araçları barındırmaktadır. Güçlü tasarım kontrol modülleriyle tasarımlarınızı kolayca gerçek çalışma koşullarına uygun olarak test edebilirsiniz. Verilere ulaşımı ve verilerin kullanımını yönetirken, aynı zamanda dosyalarda yapılan revizyonları otomatik kaydetmesi sayesinde tasarım departmanınızda hataların ve gereksiz zaman kayıplarının önlenmesini sağlarsınız.
SolidCAM'in SolidWorks içerisindeki tek-pencere integrasyonu ile, tüm işleme operasyonları parametrik SolidWorks® montaj ortamından ayrılmadan tanımlanabilir, hesaplanabilir ve doğrulanabilir. Solid Teknoloji ve Makina Tic. Ltd. Şti. olarak, sadece SolidWorks-SolidCAM odaklı çalışma ve personel yapımız ile, sanayimizin beklediği kaliteyi sunmayı ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.
Evet, bizim işimiz sadece SolidWorks-SolidCAM ve Partner Ürünleri!

Solid Teknoloji ve Makina Tic. Ltd. Şti.
DAP Yapı Centro Futura Residence - A4 Blok/Kat:3 Baraj Yolu No:109 Sarıgazi- İstanbul
Tel: +90 216 648 2031 (2 Hat) / Fax: +90 216 648 2033
E-mail: info@solidteknoloji.com
http://www.solidteknoloji.com
solid tarafından (23 Şubat 2010 00:35) düzenlendi.
23 Ocak 2010 21:14# 2
Üyelik : 4.11.2006
Yaş : 38
Şehir : Kahramanmaraş
Mesaj Sayısı : 417
Cevap : www.solidteknoloji.com Bizim işimiz sadece SolidWorks-SolidCAM ve Partner Ürünleri!
Gerçektende diger programlara göre kullanımı daha kolay ve arayuzude iyi kullandıgım programların ıcerısınde modellemede bence en ıyısı.
genetic143 tarafından (29 Ocak 2010 14:49) düzenlendi.

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
İkinci El Makina İlanları
b