19 Şubat 2010 15:35# 1
Üyelik : 19.02.2010
Yaş : 40
Şehir : Bursa
Mesaj Sayısı : 4
Konu : Portatif Sertlik Ölçme Cihazları , Equotip 3 , Döküm Makina , Bambino , Mettest , XRF Cihazları

(Döküm Makina Müh. ve Pazarlama Ltd. Şti. ) Portatif Sertlik Ölçme Cihazı özellikleri: basit tek elle çalıştırılabilir hızlı ve hassas sertlik testi yapan compact hafif kabosuz ve doğrudan rockwell C skalasında ölçüm yapan bir cihazdır. ölçüm aralığı :20-70 +/-1 HRC Portatif Sertlik Ölçme Cihazı kullanımı kolay ve hassas sonuçlar verir.
Daha fazla bilgi için; http://www.dokummakina.com.tr/


(Döküm Makina Müh. ve Pazarlama Ltd. Şti. ) METTEST-HT Dijital Sertlik Ölçme Cihazı EN-ISO 6508 ve ASTM E-18 standartlarına göre Rockwell ve Süper Rockwell sertlik ölçümleri. Brinell Derinlik Metodu ile sertlik ölçümü.
Daha fazla bilgi için; http://www.dokummakina.com.tr/


(Döküm Makina Müh. ve Pazarlama Ltd. Şti. ) EQUOTIP 3 tanınmış portatif metal sertlik ölçme cihazı Equotip 'in en son ve en gelişmiş modelidir. Proceq firması EQUOTIP 3 ile 30 yıllık tecrübesine dayanarak müşteri önerileri doğrultusunda ihtiyacınız olan ve arzu ettiğiniz ölçüde kullanımı kolay bu cihazı üretmiştir.
Daha fazla bilgi için; http://www.dokummakina.com.tr/dokummakina tarafından (26 Şubat 2010 15:19) düzenlendi.
19 Şubat 2010 15:39# 2
Üyelik : 19.02.2010
Yaş : 40
Şehir : Bursa
Mesaj Sayısı : 4
Cevap : Portatif Sertlik Ölçme Cihazları , Equotip 3 , Döküm Makina , Bambino , Mettest , XRF Cihazları
Detaylı Bilgi isteyen arkadaşların adresime mail atmaları yeterlidir. İyi çalışmalar dilerim.
kazimkuzey@dokummakina.com.tr

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
İkinci El Makina İlanları
b