06 Kasım 2010 12:22# 1
Üyelik : 2.11.2010
Yaş : 38
Şehir : Bursa
Mesaj Sayısı : 5
Konu : Catia geniş arşiv
Catia torturial: Arkadaşlar aşağıdaki resimdede gördüğünüz gibi çeşitli parçalar var tabiki içerik dahada fazla resimdekilerle sınırlı değil. Resimdeki gördüğünüz parçaların hem cat dataları hemde Nasıl yapıldıklarını anlatan görsel pdf dökümanlar mevcut.Gördüğünüz gibi yeni başlayanlar için profosyonel düzeyde diyecek kadar güzel dökümanlardır.Çok şey öğreneceğinizi tahmin ediyorum çünkü Adım adım görsel olarak nasıl tasarlandığı anlatılıyor. Yeni başlayanlar için tavsiyemdir.....İndirme Linki: [code]http://turbobit.net/xczylfp6n0gh.html[/code]

Uygulamalı eğitimlere devam ediyoruz Arkadaşlar...REsimdede görüldüğü gibi Eski tip bu uçağın Tasarımı baştan sona anlatılıyor Catiada ileri seviyeye ulaşmak isteyenlerin işine çok yarayacak bir çok komutun kullanımını güzel bir şekilde anlatıyor Blueprint yöntemi ile modelleme yapılıyor.Kaynak ingilizce ama Resimli olduğu için anlaşılabiliyor....
İndirme Linki: http://turbobit.net/5smlcl787lin.html

Catia Drafting Ayarları teknik resimi daha hızlı oluşturabilmek ve bilgi sahibi olmak için mutlaka gerekli olan bir dökümandır...
http://turbobit.net/i2tx7s9u1exr.html
catia da ileri düzey yüzey modelleme ip uçları catia kullanan arkadaşlar ve ilk kullanıcılar için sağlam bir kaynak.
http://turbobit.net/lui3n90r6qpl.html


Arkadaşlar dil yabancı ama Catiada motor tasarımı için başlangıç yapmak isteyenler için eğitim videolarıdır...Özellikle Tezi ödevi olanlar için işe yarar..
4 zamanlı motor tasarımını anlatıyor videolar...
Dosya Boyutu: 126,81 mb
İndirilecek Link: http://turbobit.net/1ak33xo0qsh4.html

Ergonomics Desigin&anlysis:--->
1. Human measurements Editor
2. Human aktivty anlysis
3. Human Builder
4. Human posture anlysis
Dosyanın Boyutu:119,89 mb
İndirilecek Link: http://turbobit.net/tm690r16lj3w.html
Catia V5 Totorials.İngilizce kaynaktır arkadaşlar içerisinde Tasarımlar ve o tasarımları anlatan PDf dökümanlar mevcuttru catiada kendini geliştirmek isteyenler için birebir çalışmalar ve güzel örnekler var rarlı boyutu 29 mb rardan çıkınca ise 142mb oluyor..
İndirme Linki : http://turbobit.net/47jvk5ibe63s.html
render videosu hazırladım.inşallah yararlı olur.
burada 8 mb açtığınız zaman 800 mb civarı oluyor.11 dk lık
İndirme Linki : http://turbobit.net/rnrdllfn0e8i.html


Holl,shell,rib,circular,thickness,pocet,shaft,filet,Chamfer,Draft groove komutları ve3 adet örnek parça çizimi ile bir adet montaj videoları mevcuttur.
ŞİFRE RAR DOSYASININ İÇİNDEDİR
Not : Rar dosyasını açmak için şifre gerek yoktur.
Dosya Boyutu:22.4 Mb
Rar dan çıktıktan sonraki boyutu:6.44 Gb(Videolar sıkıstırılmadan capture edildiği için rar dan cıktıktan sonra bayağı bi yer kaplıyor)
Dosya Formatı : .Avi
Video Süresi : 40 Dakika 54 Saniye
İndirme Linki : http://turbobit.net/4zh61rtnvhpb.html

Arkadaşlar programı kullanmak için herhangi bir şifre,register vs. ihtiyaç yoktur.Bir çok driver içerisinde mevcuttur yapmanız gereken sadece programı çalıştırmak o kendi bütün driverları bulup yüklemeniz için ana penceresine çıkartıyor.
Dosya Boyutu : 793,04 Mb
Dosya Formatı : .iso
İndirme Linki : http://turbobit.net/lt1462sg0xhi.html

Otomobil ve Uçak Firmaların Catiadaki Çalışmaları
Catiayı kullanarak yapılan ve hayatımızda yer alan çalışmaları anlatan pdf dosyalarıdır. Catiada yapılan otomobil, uçak, endüstriyel aletler ingilizce olarak anlatılmış ve Contact Mag dergisinden catia ile ilgili yazılar bulunuyor.
http://turbobit.net/4f6yynvba6fe.html

İleri düzey catia çizimleri videoları
http://turbobit.net/s6vwl3gpf1pz.html

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
İkinci El Makina İlanları
b