12 Ekim 2021 21:31# 1
Üyelik : 27.09.2005
Yaş : 49
Şehir : İstanbul
Mesaj Sayısı : 145
Konu : camotics cnc takım yollarınızı simüle etme
CAMotics ile, 3 eksenli taklit edebilir GCode için programlar CNC ler ve 3D sonuçları görselleştirmek. CAMotics, Linux, OS-X veya Windows üzerinde çalışır. Hızlı, kullanımı kolay ve hepsinden önemlisi Açık Kaynaklı ve ücretsiz.

CNC takım yollarınızı simüle etme gücü ile tehlikeli ve pahalı hatalardan kaçınacaksınız. Yerleşik örneklere bakarak ve çevrimiçi belgeleri kullanarak kısa sürede kendi simülasyonlarınızı çalıştıracaksınız. Ayrıca, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, sorularınızı tartışma grubu aracılığıyla yanıtlamaktan memnuniyet duyarız .

Önce ölçmeden kesmeye başlar mısınız? O zaman neden simülasyonsuz bir CNC programı çalıştırasınız ki? CAMotics, malzemeleri boşa harcamadan veya araçları kırmadan tasarımları hızla görselleştirmenize ve geliştirmenize olanak tanıyarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar ve yaratıcı olanaklar dünyasının kapılarını açar. CAMotics'i faydalı buluyorsanız, biraz para bağışlamayı düşünün , aksi takdirde tamamen ücretsizdir, bu yüzden devam edin ve CAMotics'i şimdi indirin .

http://camotics.org

Konu Bilgileri

Konuyu şu anda 1 kişi okuyor ( 0 kayıtlı ve 1 ziyaretçi ) .
makineteknik.com 'da yer alan üyelerin oluşturduğu tüm içeriklerin doğruluğu ve yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makineteknik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içerik sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
Teknik Videolar   İkinci El Makina İlanları
b